رویه های بازگرداندن کالا

عودت کالا در فروشگاه اینترنتی بوفه به دلایل ذیل امکان پذیر می باشد :

۱- شکستگی یا لب پری کالا : سفارشات مندرج در وبسایت بوفه قبل از بسته بندی و تحویل به پست کاملا بررسی می شود و کالای بدون ایراد در برنامه ارسال قرار خواهد گرفت ولی چنانچه مشخص شود که لب پری کالا در نتیجه قصور فروشگاه بوده تلاش می شود تا در جهت جلب رضایت مشتری به صورت موردی بر طرف شود و تعویض برای مشتری صورت گیرد .

۲- مغایرت سفارش با کالای ارسال شده : چنانچه مغایرتی در کالای ثبت سفارش شده توسط مشتری با کالای تحویل شده با ایشان باشد فروشگاه اینترنتی بوفه با هزینه خود نسبت به تعویض کالا اقدام می نماید .

۳- در موارد مرجوعی چنانچه قصوری از سمت فروشگاه بوفه صورت نپذیرفته باشد و به دلیل تغییر نظر مشتری و یا هر دلیل دیگری به جز موارد ذکر شده درخواست عودت شود، وب سایت بوفه در قبول ، رد و یا تعویض کالا مختار بوده و هزینه ارسال و برگشت کالا بر عهده مشتری می‌باشد.

۴- موارد شامل استفاده نا مناسب از کالا و یا شست و شو در ماشین ظرف شویی برای اقلام کریستال و یا ضربه و لب پری بعد از تحویل کالا به مشتری شامل شرابط مرجوعی نبوده و فروشگاه اینترنتی بوفه مسئولیتی در قبال رفع آن ندارد ولی به جهت مشتری مداری چنانچه امکان پذیر باشد با مشتری همکاری می نماید .

۵- اصالت اقلام کریستال ( جهان کریستال ) فروش رفته ضمانت می شود و قابل اثبات است .

۶- برای سفارشاتی که به صورت حضوری تحویل می شود ، پس از رویت کالا و تحویل به مشتری هرگونه ایراد ظاهری مبنی بر لب پری یا شکستگی از سوی فروشگاه پذیرفته نخواهد بود . برای سفارشات تحویل با پیک یا تحویل با پست به صورت غیر حضوری نیز باید مشکل تا ۲۴ ساعت پس از دریافت سفارش به پشتیبانی از طریق تماس یا شبکه های مجازی مانند تلگرام یا واتساپ اطلاع داده شود . خارج از موعد مقرر اعتراض و یا مرجوعی پذیرفته نخواهد بود .

۷- در صورتی که مرجوعی به دلایل واهی یا انصراف مشتری از خرید باشد هزینه ارسال کالا به تامین کننده به عهده مشتری خواهد بود .

۸- هزینه ارسال مرسولات برای شهرستان ها با توجه به مسافت و ابعاد مرسوله توسط شرکت های بابری محاسبه و درب منزل و یا پایانه باربری شهر مقصد از مشتری دریافت میگردد و وب سایت بوفه هیچگونه مسئولیتی در مقابل هزینه دریافت شده بابت کرایه حمل برعهده ندارد.

با این حال فروشگاه اینترنتی بوفه با همکاری معتبرترین شرکت های باربری تمام سعی خود را میکند تا مرسوله شما عزیزان با حداقل هزینه حمل و به سلامت به دست شما عزیزان برسد.