حفظ حریم شخصی مشتریان

امروزه با گسترش تجارت الکترونیک و تاثیر آن بر حوزه کسب و کار باعث شده تا افراد برای سهولت و صرفه جویی در وقت و هزینه از این تکنولوژی استفاده کنند.
فروشگاه بوفه با در نظر گرفتن این امکان برای مشتریان خود در سراسر کشور سعی کرده تا ایمن ترین و کامل ترین خرید را ارائه دهد. منظور از ایمن ترین خرید این است که افراد حقیقی و حقوقی (شرکت ها و سازمان ها ) از نظر فروشگاه بوفه باید با آدرس, کد ملی  یا کد اقتصادی وشماره تماس های همراه و ثابت و آدرس ایمیل شناخته شوند. این اطلاعات از بروز خطا جلوگیری کرده و این امکان را به فروشگاه بوفه می دهد که برای هماهنگی های ارسال و پشتیبانی محصول و همچنین در مواقع ضروری و اطلاع رسانی ها با مشتری در ارتباط باشد.
فروشگاه اینترنتی بوفه برای اطلاع رسانی محصولات مورد نیاز مشتریان از آدرس ایمیل معتبر استفاده می کند. این اطلاع رسانی تقاضای بسیاری از مشتریان بوده است اما در صورت عدم تمایل کاربران این اطلاع رسانی قابلیت لغو دارد.
همچنین هرگونه اطلاع رسانی با شماره پیامک های ............... و............... و آدرس ایمیل ................ انجام میشود و آدرس های دیگر و همچنین شماره پیامک های دیگر از نظر فروشگاه اینترنتی بوفه سوء استفاده محسوب شده و از نظر قانونی قابل پیگیری است.
تمامی اطلاعات کاربران در بانک اطلاعاتی بوفه ذخیره می شود. این اطلاعات کاملا محرمانه میباشد و افراد و سازمان های غیر مجاز امکان دسترسی به آن را ندارند. زیرا امنیت اطلاعات کاربران و اعتماد آن ها به این مجموعه برای مسئولین این فروشگاه بسیار حائز اهمیت است. کاربران نیز باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور و رمز های امنیتی شان کوشا باشند و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص دیگری قرار ندهند. فروشگاه اینترنتی بوفه موظف است این اطلاعات را در مواقع ضروری و با حکم قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل دهد.
در صورت ایجا هرگونه سوال یا مشکل می توانید با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید:
تلفن تماس :
02144976856
09128478563
09213570329
آدرس انبار فروشگاه اینترنتی بوفه:
ایران، تهران، ستاری جنوب، پیامبر غربی، جهاد اکبر، کوچه نهم، پلاک 35–کد پستی :  1473983686
فروشگاه اینترنتی بوفه، فروش حضوری ندارد و تنها از طریق این سایت کالاهای خود را به فروش می رساند.